Ženské aktivní meditace

Jsou určené ženám na podporu psychického a fyzického zdraví a podporují umění procítit v sobě určitý archetyp Ženy.

Hudba Igora Samotného tvoří muziko terapeutické prvky, které mají velký vliv na zdraví. Jsou v nich využité různé žánry na podporu vyjádření aspektu pro daný ženský archetyp. Podporují ženy ve všech možných aktivitách a zároveň mají jasně daný řád.

Meditace, které díky relaxačním pozicím a mudrám prstů tvoří nádherné komplexní dílo, které má zkrášlující a omlazující účinky. Podporují spontánní tanec, techniky a cvičení přírodní léčby, sexuální dynamo, vědomý dotek, meditační techniky a rezonanční účinné techniky. Dovolují podívat se dovnitř, uvolnit se, zjednodušit myšlení, rozpustit tenze v těle, ztišit se a odevzdat.

Meditace znovuobjevují ženství v jeho základní podobě.


Prožitkové meditace můžete zažít i v mém docházkovém kurzu 

Pokud by to bylo pro vás moc daleko, či jakýkoliv jiný důvod najděte si svoji lektorku ve vašem městě zde


Je jich celkem 9, uvádím zde zatím 3.

Meditace Tvořivé dětství pomáhá uspokojovat často nevědomé potřeby z dětství. Umožňuje rozvinout tvořivost a objevovat nové věci. Léči dogmatickou výchovu a podporuje život. Pomáhá rozvíjet mysl a mozek. Je určená pro kteroukoliv ženu a pomáhá umět se postavit ke svým životním výzvám hravě.

Meditace Pořádek v životě léči chaos a nejistotu v životě, obnovuje přirozený řád a spočinutí a uklidnění v základní disciplíně, která je tolik důležitá pro život. V meditaci se čistí staré nánosy vzorců a umí odstranit přehnaný důraz na minulost. Radost z emocionálního vyčištění se přenáší pak do každodenního života. Otevírá cestu k lepším...

Meditace Otevřené božství je lékem proti přehnanému workoholismu a shonu. Léči potlačované emoce a nepříjemné projevy. Učí vítězit bez boje a dává vnitřní svobodu. Dává vhled do poznání, kdy je lepší ustoupit a nebojovat a taky kdy bojovat vší silou a prožít hloubku umění vítězit. Nabízí odevzdání a odpočinek.