Ženské aktivní meditace

Jsou určené ženám na podporu psychického a fyzického zdraví a podporují umění procítit v sobě určitý archetyp Ženy.

Hudba Igora Samotného tvoří muziko terapeutické prvky, které mají velký vliv na zdraví. Jsou v nich využité různé žánry na podporu vyjádření aspektu pro daný ženský archetyp. Podporují ženy ve všech možných aktivitách a zároveň mají jasně daný řád.

Meditace, které díky relaxačním pozicím a mudrám prstů tvoří nádherné komplexní dílo, které má zkrášlující a omlazující účinky. Podporují spontánní tanec, techniky a cvičení přírodní léčby, sexuální dynamo, vědomý dotek, meditační techniky a rezonanční účinné techniky. Dovolují podívat se dovnitř, uvolnit se, zjednodušit myšlení, rozpustit tenze v těle, ztišit se a odevzdat.

Meditace znovuobjevují ženství v jeho základní podobě.


Prožitkové meditace můžete zažít i v mém docházkovém kurzu 

Pokud máte zájem o prožití a prozkoumání aktivní ženské meditace, neváhejte mě kontaktovat. Přijedu za Vámi ráda i do vašeho klubu, centra či kdekoliv, kde se potkávají ženy v kruhu.

Meditace Tvořivé dětství pomáhá uspokojovat často nevědomé potřeby z dětství. Umožňuje rozvinout tvořivost a objevovat nové věci. Léči dogmatickou výchovu a podporuje život. Pomáhá rozvíjet mysl a mozek. Je určená pro kteroukoliv ženu a pomáhá umět se postavit ke svým životním výzvám hravě.

Meditace Pořádek v životě léči chaos a nejistotu v životě, obnovuje přirozený řád a spočinutí a uklidnění v základní disciplíně, která je tolik důležitá pro život. V meditaci se čistí staré nánosy vzorců a umí odstranit přehnaný důraz na minulost. Radost z emocionálního vyčištění se přenáší pak do každodenního života. Otevírá cestu k lepším...

Meditace Otevřené božství je lékem proti přehnanému workoholismu a shonu. Léči potlačované emoce a nepříjemné projevy. Učí vítězit bez boje a dává vnitřní svobodu. Dává vhled do poznání, kdy je lepší ustoupit a nebojovat a taky kdy bojovat vší silou a prožít hloubku umění vítězit. Nabízí odevzdání a odpočinek.